Fotbalový klub FK DOBŘÍČ 1940 - fotbal

Vojta Štembera - hráč MŽ (2005)

K DNEŠNÍMU ROZHOVORU JSEM SI POZVAL VOJTU ŠTEMBERU - ZÁLOŽNÍKA MŽ:

                                               

 

1) Vojto, rozeběhla se podzimí část sezony ve které nastupuješ jako velká opora zadních řad ve své kategorii, jak ji prozatím hodnotíš ?

Jsem moc rád, že mám možnost hrát za FK Dobříč 1940 a chtěl bych poděkovat za důvěru, kterou od týmu mám. Podzimní sezona už pro mne začala na soustředění, které ukázalo, jak skvělý jsme tým a jak nám to společně klape. Momentálně jsme v tabulce na čtvrtém místě a to není zlé, máme před sebou pár zápasů a odehrané jen čtyři, tak se můžeme ještě ukázat.
 

2) Jaký je tvůj nejoblíbenější hráč a fotbalový klub ?

Mám rád Ronalda a Real Madrid a v Čechách SPARTIČKU :-) (i když momentálně hraje bídu)

3) Jak jsi spokojen s trenérama a treninkama ?

Jsem vážně moc spokojenej. Hlavně od doby, kdy Tomáš a Petr byly na trenérském kurzu, mají naše tréninky smysl a jsou zábavné. Na každý trénink se těším. 
 

4) Kdyby si měl tu možnost, tak co by si v klubu FK Dobříč 1940 změnil co se ti naopak líbí ?

Dobré je, že začínáme mít nové vybavení ( i když nám ho kradou ) a dokážeme se naučit spoustu věcí a triků. Zavedl bych osvětlení, protože v zimě se pak málo trénuje a na jaře je vždy horší vstup do sezony. A vůbec by nebylo špatné, udělat krytou halu, aby jsme mohli trénovat celý rok.

5) Jaký je tvůj fotbalový sen ?

Nevím, jestli někdy budu hrát fotbal na profi úrovni, ale rád bych se věnoval trenérství a nebo vedení klubu a své zkušenosti předával dál.

DÍKY ZA ROZHOVOR A AŤ SE DAŘÍ !!

(30.10.2017)

TOPlist