Fotbalový klub FK DOBŘÍČ 1940 - fotbal

Tomáš Kloubek - trenér B mužstva

K DNEŠNÍMU ROZHOVORU JSEM SI POZVAL TOMÁŠE KLOUBKA - HRÁČE A ZÁROVEŇ TRENÉRA B MUŽSTVA:

                                                           

1)  Tome, jsi trenérem B mužstva jak hodnotíš sezonu 2016/2017 ?

Tak, že bych byl úplně spokojen se říct nedá. Z 18-ti zápasů máme jen 4 výhry a 3 remízy, což je pro nás málo, u béčka jsme byli přeci jen zvyklí častěji vyhrávat. Ale to je vše bohužel spojené se špatnou docházkou. Před každým zápasem píšu kolem 25 lidem a na skoro každý zápas mám problém dát dohromady 11 hráčů :-( Naštěstí se mi to až na jednu vyjímku v Kazíně povedlo, ale ty výsledky tomu pak bohužel odpovídají. Také na tom byla podepsána marodka a špatná docházka u "A" týmu, kdy pak kluci z béčka chodili vypomáhat, ale pak už nešli v neděli na béčko. Na novou sezonu by se měl vrátit náš bývalý hráč Karel Hanzálius, dále zkusíme oslovit další kluky, aby pro nás bylo béčko opět v další sezóně radost a ne spíš chodit hrát z donucení, což mi u některých bohužel přijde.
 

2)  Co se ti v klubu FK Dobříč 1940 líbí a co by si naopak změnil ?

Začnu trochu opakováním z minulé otázky, určitě by to chtělo změnit docházku jak u "A" i "B" týmu. Poté by se mi líbilo, kdyby jsme aspoň po domácích zápasech chvilku poseděli a pokecali, rozebrali zápas a tak, týmu by to určitě pomohlo. Jinak co se týče zázemí, hřiště, vedení klubu s tím jsem spokojený. Na to, že jsme takhle malý klub máme momentálně nádherné hřiště a je o nás dobře staráno díky panu Morysovi, za což mu patří velký dík.
 

3)  Jak si spokojen s mládeží a jejím vedením ?

S mláděží u nás ani nejde být nespokojen. Podívejte se po okolí a řekněte mi kde mají více mládežnických týmů? Možná Rudná, ale i tu jsou naše týmy schopné porážet. To je vše díky práci našich trenérů, někteří z nich mají UEFA licenci a to je super. Sám jsem několik zápasů, viděl a líbí se mi nadšení jak dětí tak některých rodičů. Doufám, že mládež bude u nás na této urovni pokračovat dál. Možna i v dospělých týmech by jsme si z mládeže mohli vzít příklad.

4)  Víme, že ještě nastupuješ za A tým – jak si spokojen s výsledky a zejména přístupem hráčů ?

Na tuto otázku už jsem odpověděl v předchozích otázkách, tak asi nemá cenu se už opakovat :-)

5)      Po tátovi Jardovi máš fotbal v krvi, čeho by si chtěl ve své fotbalové kariéře ještě dosáhnout ?

Jelikož jsem zdravotně omezen a nyní jsem vůbec rád, že fotbal můžu opět hrát a to je pro mě to nejdůležitější, tak už na nějaké fotbalové cíle tolik nekoukám. Přál bych si, aby jsme s áčkem dokázali vyhrát soutěž krajského poháru. letos jsme měli dobře našlápnuto, ale pokazili jsme si to hned prvním zápasem na jaře. No a s béčkem třeba jednou vyhrát IV.třídu :-)

DÍKY ZA ROZHOVOR A PŘEJU ZEJMÉNA PEVNÉ ZDRAVÍ !

(12.6.2017)




 

TOPlist