Fotbalový klub FK DOBŘÍČ 1940 - fotbal

MUŽI "B" TÝM

(12.11.2018)

Béčko jelo k poslednímu zápasu podzimu na hřiště Roztoky B. Sotva se dalo dohromady 11 hráčů, ale výhra 4:1 (2:1) jen potvrdila, že je zkrátka uplně jedno v jakém složení béčko hraje, protože to je prostě válec ! :-). Tím pádem přezimování na prvním místě jen potvrzuje, že kluci se fotbalem baví a to je to hlavní. Myslím si, že trenér Tomáš Kloubek může být po podzimu více než spokojen. Škoda jen, že půlka sezony už skončila.

Sestava: Převrátil - Stupka, Kadlec V., Horák D., Zahradníček - Kloubek T., Hamouz, Kvietok, Hladovec - Tůma, Mužík

Branky: 2x Zahradníček, Kvietok, Hamouz

(5.11.2018)

Béčko přivítalo v neděli na domácí půdě mužstvo z Drahelčic. Byla to opět fotbalová krása a radost a naši fanoušci si přišli opět na golové hody. Výhra 11:2 (9:1) hovoří za vše. V tomto utkání je třeba vyzdvihnout výkon (a možná i návrat legendy) Lukáše Horáka, který nastoupil do druhé půle a svůj velmi kvalitní výkon ozdobil brankou. Všichni věříme, že ho tento zápas "zlomí" k návratu na zelený pažit.

Sestava: Stupka - Hladovec, Kvietok (46.Horák L.), Borovička, Mužík - Šittich, Hamouz, Kozák (42.Šmolík), Kloubek T. - Kadlec J., Dvořák

Branky: 3x Hamouz, 2x Hladovec, Kadlec J., Kozák, Kloubek T., Mužík, Dvořák, Horák L.

(29.10.2018)

Béčko jelo v neděli na hřiště Č.Újezda "B". Opět to byla pastva pro oči a fotbalová báseň. Výhra 5:0 (1:0) mluví za vše. Béčko se zkrátka fotbalovem baví a dělá radost i našim fanouškům. Atmosféra je uvolněná a v kabině vládne naprostá pohoda a to se přenáší i na hřiště. Jen tak dál - REAL DOBŘÍČ !!! :-)

Sestava: Převrátil - Stupka, Zahradníček, Mužík, Fára (46.Kozák) - Šittich, Tůma (77.Kloubek J.), Hladovec, Kvietok - Vicany, Kadlec J.

Branky: 2x Vicany, 2x Kadlec J., Kloubek J.

 

(22.10.2018)

Béčko v neděli přivítalo na své půdě tým SK Kazín B. Byla to opět fotbalová krása a radost (teda zejména první poločas), kdy jsme po půli vedli jasně 6:0. Konečná výhra 7:1 byla naprosto zasloužená, ale nutno podotknout, že druhý poločas to byl opravdu z naší strany "prejt". Hráči se uspokojili vysokým vedením po poločase a na hřišti vládla anarchie :-). Každopádně naši fanoušci byli výhrou potěšeni a tak se druhý poločas klukům částečně prominul :-). Očekávali jsme, že Zdenda "Čaroděj" Stupka udrží čisté konto, nicméně se nepovedlo, ale nevadí.....Zdenda tým v začátku utkání podržel někdy až šokujícími zákroky.....kde je vzal těžko soudit ! :-). REAL DOBŘÍČ !!!

Sestava: Stupka - Hladovec, Borovička, Mužík, Kvietok - Šmolík, Šittich, Sáss (65.Kloubek T.), Kadlec J. - Dvořák, Tůma

Branky: 2x Kadlec J., Dvořák, Sáss, Hladovec, Kvietok, Tůma

(15.10.2018)

Béčko jelo k dalšímu zápasu na půdu Statenic. Tento soupeř ještě minulou sezonu hrál o soutěž výše, ale narazil na velmi silného protivníka :-). Výhra 5:2 byla jednoznačná ač jsme si nechali dát zbytečné dvě branky (obě z penalt) , ale v závěru jsme další dvě branky přidali a rozhodli o vítězství v náš prospěch. Byl to zkrátka zápas "hra na rybáře".....povolit , přitáhnout. Béčko se zkrátka fotbalem baví a je to na hřišti vidět. REAL DOBŘÍČ !!

Sestava: Převrátil - Stupka, Zahradníček, Mužík, Hladovec - Kloubek T., Svatek, Tůma, Sáss - Kadlec J., Kloubek J.

Branky: 3x Kadlec J., 2x Sáss

(7.10.2018)

Po minulé prohře jsme přivítali tým z Řevnic. Přišla opět fotbalová krása a radost a béčko zase bavilo své fanoušky pohlednými akcemi a hrou. Výhra 4:1 byla naprosto zasloužená a jednoznačná. Škoda, že nám takovouhle radost nepředvádí naše A mužstvo.

Sestava: Stupka - Kloubek T. (46.Šmolík), Borovička, Kvietok, Hladovec - Kloubek J. (59.Fára), Hamouz, Tůma, Šittich - Kadlec J., Dvořák

Branky: Hamouz, Kloubek J., Fára, Tůma

(30.9.2018)

B mužstvo hrálo v neděli v Kněževsi, kde jsme naposledy i v 10ti hráčích vyhráli. Tentokráte se historie neopakovala. Prohra 1:3 byla poněkud smolná, ale to zkrátka k fotbalu patří. Nic...jedeme dál a příště si jistě spravíme chuť.

Sestava: Převrátil - Fára (46.Stupka), Horák D., Borovička, Mužík - Šittich, Hamouz, Hladovec, Kodera (40.Coufal) - Kloubek J. (65.Kirchner), Kadlec J.

Branka: Hamouz

(23.9.2018)

B mužstvo přivítalo v derby Rudnou B. Opět se čekaly brankové hody a to se splnilo. Výhra 4:3 v 90.minutě utkání velmi potěšila. Béčko prostě rozdává fotbalovou radost a krásu a baví naše diváky :-). Nutno podotknou, že Honza Kadlec si po sobotě přišel spravit střeleckou chuť a svůj výkon korunoval hattrickem. Jedeme dál - REAL DOBŘÍČ !

Sestava: Stupka - Kozák, Mužík, Borovička, Fára (61.Zahradníček) - Hladovec, Šmolík (46.Šittich), Hamouz, Sáss - Kodera, Kadlec J.

Branky: Kadlec J. 3x, Sáss

(16.9.2018)

B mužstvo jelo v neděli k druhému kolu na hřiště Tuchoměric "B". Vzhledem k sobotnímu zápasu áčka a dosti omluvenek bylo k dispozici pouze 11 hráčů. Nicméně průběh utkání nebyl uplně špatný. Po poločase jsme vedli 1:0, ale soupeř ve druhé půli během 10ti minut otočil skore. V závěru jsme dotahli na rozdíl branky a otevřeli jsme obranu a soupeř chvilku před koncem rozhodl na konečné skore 4:2. Michal Sáss potvrdil svou střeleckou formu, ale bohužel k bodům to tentokráte nevedlo.

Sestava: Převrátil - Stupka, Horák D., Kvietok, Fára - Hladovec, Hamouz, Hamborský D., Sáss - Kloubek T., Tůma

Branky: 2x Sáss

(2.9.2018)

B mužstvo přivítalo na úvod nové sezony Hostivice B se kterými shodou okolností minulou sezonu končilo. V posledním zápase byl výsledek 5:5 a tak se i tentokráte čekaly fotbalové hody a pohledné akce pro naše fanoušky. B mužstvo nezklamalo a výhra 6:3 (3::2) byla opravdu zasloužená. Nutno vyzdvihnout hattrick Michala Dvořáka, ale hlavně výstavní "pumelici" Michala Sásse kdy ještě teď správce Milan zašívá síť :-). Vstup do nové sezony béčku vyšel na výbornou - jen tak dál !

Sestava: Novotný - Stupka, Borovička, Kvietok, Fára - Hamouz, Sáss (73.Šmolík), Šittich, Hladovec (60.Kodera) - Dvořák, Vicany (67.Kloubek J.)

Branky: 3x Dvořák, 2x Vicany, Sáss

(3.6.2018)

B mužstvo odehríálo poslední zápas doma s Hostivicemi B. Zápas přinesl opět brankové hody a konečný výsledek 5:5 (3:4) je opravdu divoký, ale u našeho béčka, které hraje pro diváky ničím překvapivým :-). Hattrikem se blýsk kupodivu golman Petr Převrátil, který ukázal že je platným hráčem i v poli. Béčko nakonec skončilo na 4.místě což vzhledem k velkým omluvenkám v průběhu sezony můžeme brát jako za velký úspěch. Přeju všem hřáčům krásné léto a ať načerpají nové síly a doufám, že v nové sezoně budou opět rozdávat fotbalovou krásu a radost :-).

Sestava: Hejduk - Borovička, Anděl, Horák D. (46.Kirchner), Mužík - Šittich, Převrátil, Tůma, Kvietok - Kodera, Kloubek J.

Branky: 3xPřevrátil, Tůma, Kloubek J.

(28.5.2018)

B mužstvo hrálo svůj předposlední zápas této sezony na půdě FK Rotoky B. Konečně jsme zabrali a byla z toho výhra 3:1 (1:0). Byl souběh s áčkem, takže opět byla jiná sestava. Bohužel řada omluvenek ač ze zdravotních či pracovních důvodů bylo skutečně až moc.

Sestava: Hejduk - Stupka, Horák D., Anděl, Kirchner - Fára, Kozák, Převrátil, Kloubek J., - Tůma, Kloubek T. (67.Smolek)

Branky: Kloubek J., Fára, Kirchner

(20.5.2018)

B mužstvo jelo na hřiště Tuchoměric B. Sestava byla opět poněkud splácaná, ale hlavně za stavu 3:3 Jarda Kloubek zazdil jasnou tutovku a soupeř z následujícího protiútoku udeřil a nakonec vyhrál 4:3 (1:1). Už by bylo záhodno zabrat a bodovat. Tímto neúspěchem se náš sen o postupu (tedy vyhrát skupinu) rozplynul.

Sestava: Novotný - Stupka, Zahradníček, Borovička, Kirchner - Fára, Kvietok, Převrátil, Kloubek J., - Tůma, Kodera

Branky: Převrátil, Fára, vlastní

(14.5.2018)

B mužstvo čekalo největší derby na Praze Západ, které je vždy divácky velmi atraktivní - s týmem FK Nučice. Po velmi dobrém a kolektivním výkonu jsme vyhráli 3:2 (2:1) a soupeř tuto porážku velmi hořce vstřebával. Konečně jsme předvedli dobrý výkon po velmi dlouhé době a diváci odcházeli nadšeni. Jen tak dál !

Sestava: Převrátil - Kozák, Horák D. (46.Hamouz), Anděl, Fára (63.Coufal) - Stupka, Mužík, Kvietok, Kloubek J., - Tůma, Šittich M.

Branky: Šittich 2x, Anděl

(9.5.2018)

B mužstvo ve svátek hrálo dohrávku prvního kola na půdě Drahelčic. Ač posíleno o několik hráčů z A mužstva, tak bohužel prohra 3:5 (0:0) je již opravdu k zamyšlení. Před jarní částí sezony bylo v myšlenkách první místo....jarní část je prozatím katastrofální - ze 4 zápasů pouze jedna výhra a ostatní prohy. Bohužel s týmy ze spodních pater tabulky. No uvidíme v jakém rozpoložení nás zatihne nedělní derby s Nučicemi.

Sestava: Hejduk - Fára (46.Tůma), Horák D., Zahradníček (53.Kirchner), Borovička - Novotný, Coufal, Kadlec V., Kloubek J. - Kadlec J., Šittich

Branky: Tůma, Kadlec J., Kadlec V.

(7.5.2018)

B mužstvo jelo včera na půdu posledního týmu Červeného Újezda "B". Bohužel souběh s áčkem a řada zraněných se podepsala na sestavě. Trenér Tomáš Kloubek musel přemluvit Vláďu Albrechta, aby opět obul kopačky. Velmi si vážím tohoto přístupu - kde kdo by si měl od Vládika vzít příklad. Bohužel utkání odehrálo 11 hráčů bez střídání a někteří na tom nebyli uplně zdravotně nejlépe, tak přišla další prohra tentokráte 2:5 (1:3). Naše naděje na vítězství v této soutěži se již opravdu velmi vzdáleny.

Sestava: Hejduk - Kirchner, Horák D., Anděl, Fára - Albrecht, Hamouz, Slavík, Kloubek J. - Kodera, Kloubek T.

Branky: Kodera, Kloubek T.

(30.4.2018)

B mužstvo přivítalo doma Kazín "B". Bohužel tento zápas opravdu hodně rychle hodit za hlavu. Po poločase 0:2 kdy jsme neproměnili několik jasných šancí se v druhé půli naše hra sesypala jak domeček z karet a tak porážka 2:8 byla naprosto zasloužená , ale až příliš krutá.

Sestava: Hejduk - Kirchner, Horák D., Pánek (46.Stupka), Borovička - Kvietok  (59.Coufal), Jedlička, Hamouz, Petrla - Tůma, Kloubek J.

Branky: Tůma, Petrla

(23.4.2018)

B mužstvo jelo včera na hřiště Černošic. Ještě v dopoledních hodinách bylo pouze 8 hráčů ! Opět....řada omluvenek a tak sestava byla opravdu hodně "splácaná" a někteří hřáči hráli opravdu se sebezapřením. Končená prohra 1:0 (1:0) je ještě milosrdná. Filip Novotný chytal fantasticky a soupěř několikrát nastřelil brankovou konstrukci. Hoši, takhle opravdu ne ! Docházka na zápasy se musí rapidně, ale rapidně zlepšit !!!!

Sestava: Novotný - Stupka, Anděl, Kadlec V., Fára - Kirchner, Pánek, Hamouz, Kloubek J. - Mužík, Hejduk

(16.4.2018)

B mužstvo zahájilo jarní sezonu doma s TJ Sokol Kněževes. Výhra 3:1 (0:0) byla vícemeně povinná, ale hra skutečně pokulhávala. No jsme na začátku sezony, tak budeme doufat že budeme naše fanoušky bavit fotbalem jako tomu bylo na podzim :-)

Sestava: Hejduk - Stupka, Borovička (46. Anděl), Pánek, Fára (46.Kirchner) - Kloubek J., Tůma (53.Zahradníček), Hamouz, Kvietok - Kloubek T., Kodera

Branky: Kirchner, Hamouz, Zahradníček

(2.3.2018)

B mužstvo se na jarní část sezony připravuje v rámci individuálního treninkového plánu, který naordinoval kouč Tomáš Kloubek. Soutěž nám začíná až 8.4. a týden před prvním mistrákem bude Tomáš odebírat rozdané sporttestry a hodnotit celou zimní přípravu. Myslím, že nás čekají velmi zajímavá čísla :-). REAL DOBŘÍČ !!

(12.12.2017)

B mužstvo hrálo v neděli poslední zápas podzimu - domácí přeložené utkání s Roztoky "B". Chěli jsme podzim ukončít vítězstvím a to se nám podařilo dokonale. Na závěr podzimní sezony jsme rozdávali fotbalovou radost a krásu a vítězství 7:2 (4:0) bylo naprosto zasloužené. Škoda, že podzim je u konce......dostávali jsme se opravdu do TOP formy :-).

Sestava: Stupka - Fára, Horák D. (46.Zahradníček), Pánek, Kirschner - Kloubek J. (46.Vlk), Hanzálius, Borovička, Kvietok - Hamouz, Kloubek T.

Branky: Kloubek T. 2x, Hamouz 2x, Kvietok 2x, Fára

(5.11.2017)

B mužstvo čekal zápas o 1.místo na hříšti FK Hostivice B. Bohužel souběh s áčkem a řada omluvenek zapříčinilo, že jsme jeli k zápasu jen v 11ti lidech a to nám ještě vypomohl svou přítomností Pepa Pošmurný. Bohužel utkání se nám nepovedlo a zejména svými chybami jsme soupeři darovali až příliš snadné vítězství 4:1 (1:0). V nedělli 12/11 dohráváme poslední utkání podzimu doma v 10:15 tak nás přijďte podpořit !

Sestava: Stupka - Kirchner, Pánek, Horák D., Fára - Pošmurný, Kvietok, Hamouz, Zahradníček - Kalous, Kloubek J.

Branka: Kloubek J.

(22.10.2017)

B mužstvo přivítalo v neděli tým Tuchoměřic "B". Soupeř jehož áčko hraje Okresní přebor se na nás posílil a bylo to a opravdu znát. Bohužel jsme byli bez golmana a tak musel do brány Béda Zahradníček. Těžko mu obdržené branky vyčítat a my jsme opět neproměnili ani ty největší tutovky. Prohra 2:6 (2:3) je vzhledem k průběhu hry až příliš krutá. No nic....jdeme dál !

Sestava: Zahradníček - Fára, Borovička, Horák D., Vlk - Kodera (46.Kloubek T.), Hanzálius, Hamouz, Kvietok - Kalous, Kloubek J.

Branky: Kalous, Kloubek J.

(14.10.2017)

B mužstvo čekalo v sobotu v Nučicích největší derby ve Středočeském kraji - více už je jenom Sparta - Slavie :-). V tomto utkání nás naprosto dokonale podržel golman Filip Novotný, který zlikvidoval tutovku soupeře a pak ještě penaltu. K vítězství jsme došli zejména v druhé půli kdy na naše kopačky kluci z áčka vnesli pohodu, klid a zejména fotbalovou radost a krásu ! :-). 

Sestava: Novotný - Stupka (46.Zahradníček), Kvietok, Pánek (46.Kadlec V.), Fára (46. Kodera) - Hamborský M. (46.Kadlec J.), Hamouz, Hanzálius, Kloubek J. - Tůma (25.Kirchner), Kalous

Branky: Hamouz, Kadlec J., Kodera

(8.10.2017)

B mužstvo včera v domácí aréně přivítalo Č.Újezd "B". Byl to zápas naprosto rozdílných poločasů. V prní půli jsme inkasovali hned z kraje zápasu, kdy Jarda Kloubek v bráně ještě dopíjel kávu s fidorkou :-) a jeho kiks.....no kdo viděl tak se musí smát ještě teď. Nicméně po hladkém poločase 4:1 jsme druhou půli nastoupili jak mistři světa. Druhý poločas byl naprosto nejhorší co jsme převedli a tak nakonec výhra 4:3 (4:1) byla opravdu vydřená. Takže pánové, HRAJE SE ZODPOVĚDNĚ CELÝCH 90.MINUT !!! Ale co....historie se neptá - důležité jsou body !

Sestava: Kloubek J. - Kirchner, Pánek, Borovička, Fára - Tvrdík (46.Kodera), Hanzálius, Kvietok, Hamouz - Kalous, Tůma

Branky: 2x Kalous, Tůma, Kirchner - to byl životní gol !!!!!

(1.10.2017)

B mužstvo jelo včera na půdu Kazína B. Chtěli jsme navázat na vítěznou vlnu a to jsme zvládli na jedničku. Sice jsme museli nastoupit v 10ti, protože "Houďas" jel na hřiště do Černošic a přijel asi ve 30.minutě :-). Do té doby jsme prohrávali 1:0, ale pak už jsme na naše kopačky, fotbalovou krásu a radost dalii klid a bylo z toho jasné vítězství 4:1 (2:1). Neusnout na vavřínech......jedeme dál. REAL Dobříč !!

Sestava: Kozák - Kirchner, Horák D., Pánek, Fára - Kloubek J. (46. Vlk), Kadlec J., Budina, Kvietok - Kalous, Tůma

Branky: 2x Kalous, 2x Kadlec J.

(24.9.2017)

B mužstvo v neděli přivítalo horkého favorita na postup v této soutěži tým z Černošic. Hrálo se velmi kvalitní utkání na které svaz delegoval 3 rozhodčí včetně delágata. Asi byla obava, že se jedná o rizikové utkání :-). Zápas proběhl naprosto v pohodě, škoda jen,že jsme opět neproměnili jasné šance a tak konečná remiza 1:1 (1:0) byla nakonec spravedlivá.

Sestava: Hejduk - Stupka (24.Fára), Borovička, Horák D., Zahradníček - Kvietok, Vlk, Hamouz, Kloubek J. - Tůma (69.Kloubek T.), Kalous

Branka: Kvietok

(17.9.2017)

B mužstvo v neděli jelo do Kněževse. Původně nás mělo být 14, ale na poslední chvíli se trenerovi Tomášovi Kloubkovi dostavila spousta omluvenek a tak jsme celé utkání odehráli v 10ti lidech ! Nicméně jsme do utkání dali Dobříčské srdce a bylo z toho vítězství 2:0 (0:0) !!!

Sestava: Novotný - Stupka, Pánek, Hamborský M., Fára - Hamborský M.ml., Kadlec J., Hamouz, Kloubek T. - Kodera

Branky: 2x Hamborský M.ml.

(10.9.2017)

B mužstvo po velice kvalitní letní přípravě :-) včera nastoupilo ke svému prvnímu utkání v nové sezoně. Zápas jako vždycky byl velice atraktivní pro naše fanoušky. Po poločase 1:3 jsme zaveleli k drtivé ofenzivě a nakonec z toho bylo vítězství 5:4 ! Tým pod vedením trenéra Tomáš Kloubka opravdu rozdával fotbalovou radost a krásu ! :-)

Sestave: Stupka - Smolek (17.Anděl), Borovička, Pánek (46.Horák D.), Kvietok - Kloubek J. (46.Kadlec J.), Hamouz, Hanzálius (57.Kloubek T.), Kozák - Tůma (46.Kodera), Kalous

Branky: 2x Hamouz, 2x Kloubek T., Kadlec J.

(19.6.2017)

B mužstvo včera zakončilo tuto sezonu porážkou od Středokluk 2:8 (0:3). Toto utkání bylo posledním naší legendy Vládi Albrechta a proto prohra sice mrzí, ale Vládik zakončil svou bohatou fotbalovou kariéru stylově, kdy krásným rohem našel Libora Tůmu a ten snižoval na 1:5 - poté Vládik za velkých ovací tribuny vystřídal. Ještě jednou moc děkujeme za vše co si pro FK Dobříč 1940 udělal !!!!!

Sestava: Hejduk - Tvrdík (36. Vlk), Borovička, Horák D., (46.Smolek), Zahradníček - Kloubek J. (62.Coufal), Hamouz, Moučka, Albrecht (58.Stupka) - Kvietok, Tůma

Branky: Tůma 2x

(12.6.2017)

B mužstvo včera zavítalo na hřiště Červeného Újezda B. Vzhledem k tomu, že v sobotu muselo opět několik hráčů nastoupit za A tým, tak sestava byla značně oslabena, ale i tak prohra 1:2 (1:1) nebyla v tomto případě ostudou. V neděli 18/6 je poslední zápas sezony, kdy přivítáme tým Středokluk - přijďtě podpořit náš tým !

Sestava: Zahradníček - Stupka, Horák, Kvietok, Coufal - Anděl, Caizl, Hamouz, Albrecht (64.Kloubek T.) - Kalous, Kloubek J.

Branka: Hamouz

(5.6.2017)

B mužstvo po 14ti denní pauze přivítalo doma Drahelčice. Toto utkání bylo poslední pro Lukáše Horáka, který nastoupil jako rychlé levé brko a soupeře svými kousky přiváděl k šílenství :-). Rozdával fotbalovou radost tak, jak jsme byli od něj zvyklý po celou dobu jeho bohaté kariéry. Nebýt jeho zranění ve 25.minutě byl by rozdíl ve skore jistě daleko větší.  Derniéra se nakonec vydařila a vítěžství 4:2 (3:1) bylo opravdu zasloužené.

Sestava: Vlk - Kvietok, Vanko, Chán, Kloubek J. - Hamouz, Caizl, Tůma, Albrecht (58. Kloubek T.) - Kalous, Horák (25.Coufal)

Branky: Kalous 2x, Hamouz, Tůma

(15.5.2017)

B mužstvo zavítalo v neděli na půdu Černošic. Po dlouhé době se povedl uhrát fotbalový výsledek 2:2 (1:1) a to i za cenu, že jsme nastoupili v 10 hráčích, protože duo "Pat a Mat" (Jarda Kloubek a Pepa Pošmurný) místo do Černošic se jeli kochat na hřiště do Řevnic :-) . No každopádně bod z venku je velkým úspěchem a snad B naváže na tento bodový zisk i v dalších utkáních.

Sestava: Zahradníček - Stupka, Kivetok, Anděl, Kozák - Pošmurný, Caizl, Tůma, Albrecht (63. J.Kloubek) - Vlk, Hamouz

Branky: Caizl, Hamouz

 

(8.5.2017)

B mužstvo v neděli přivítalo Hostivice B. Bohužel jsme soupeřovi darovali 4 branky po vlastních chybách a pak dotahovat bylo velmi složité. Nicméně byl to pro diváky opět atraktivní fotbal plný branek a několik nevyužitých příležitostí. Výsledek 5:7 (1:4) hovoří za vše. Také B mužstvo se potýká s velkou marodkou a trnem v oku v tomo utkání bylo velmi nepříjemné zranění Dana Budiny, který svou výpomoc odnesl zlomenou rukou a musel podstoupit operaci. Věříme, že bude brzo v pořádku !

Sestava: Stupka - Smolek, Borovička, Vanko, Pošmurný (46. Budina) - Vlk, Hamouz, Caizl, Kloubek J. - Kodera, Kalous

Branky: Kodera 2x, Kalous, Kloubek J., Caizl

(1.5.2017)

B mužstvo jelo v neděli do Kazína B. Na tento zápas co nejrychleji zapomenout, protože debakl 0:12 (0:8) hovoří za vše. Bohužel k utkání se dostavilo pouze 8 hráčů ! takže velký dík ostříleným harcovníkům a Džendíkovi (který měl v nohách utkání hokejbalu a jel přes půl planety aby pomohl) , že utkání alespoň odehráli a vyhnuli jsme se velké pokutě za nedostavění se k utkání. Sestava byla "papírově" na 13 lidí, ale skutečnost byla bohužel jiná. Doufejme, že se dá B mužstvo co nejdříve dohromady a začne se scházet v hojnějším počtu.

 

(24.4.2017)

B mužstvo hrálo včera doma s Turskem a utrpělo další porážku tentokráte 3:7 (1:3). Bohužel nebyl dostatek hráčů tak to musela odtáhnout tato jdednáctka:

Sestava: Stupka - Kadlec J., Kloubek J., Kvietok, Pošmurný - Coufal, Tůma, Šittich, Kloubek T., - Kalous, Kodera

Branky: Kalous 2x, Kodera

 

(19.4.2017)

B mužstvo jelo v neděli na půdu posledního mužstva tabulky Roztoky "B". Bohužel se sešlo pouze 11 hráčů a hlavně domácí tým na nás nasadil polovinu áčka (jejich áčko je na sestup, tak si chtěli asi napravit reputaci). Zápas skončil vítězstvím domácích 7:2 (4:1). Nedá se nic dělat. V neděli máme doma Tursko, tak doufám že se vzchopíme.

Sestava: Stupka - Pošmurný, Anděl, Kadlec J., Vlk - Kloubek J., Caizl, Vanko, Albrecht - Kloubek T., Chán

Branky: Chán, Caizl

(10.42017)

Mužstvo béčka včera zavítalo na půdu sousedních Zbuzan "B", které patří mezi favority celé souteže a je hlavním adeptem na postup. Bohužel se projevila větší síla domácích (mohli použít hráče z A mužstva, které hraje Krajský přebor a usiluje o postup do divize) a to se projevilo na celkovém výsledku, který skončil 7:2 (3:1) pro domácí Zbuzany. Ać tomu výsledek nanapovídá, tak v tomto utkání nás ještě svými zákroky podržel Zdeněk "Čaroděj" Stupka, jinak jsme mohli prohrát dvouciferným číslem. Nevadí chlapci jdeme dál !!

Sestava: Stupka - Smolek, Kvietok, Anděl, Vlk (76.Vanko) - Albrecht (56. Pošmurný), Coufal, Kloubek J., Kalous - Hamouz, Tvrdík

Branky: Kalous 2x

(3.4.2017)

Naše béčko včera vstoupilo do jarní sezony (první zápas v Černošicích byl na přání soupeře přeložen) jako uragán a po velmi dobrém výkonu vyhrálo 7:3 (4:0) nad týmem Tuchoměřic "B". Opět se ukázalo, že parta kolem kapitána Jardy Kloubka hraje zejména pro diváky což napovídá i hokejový výsledek. Vstup do sezony se povedl.....tak jen tak dál chlapci !

Sestava: Hejduk - Vlk, Anděl, Borovička, Stupka - Albrecht (46.Pošmurný), Kadlec, Hamouz, Kloubek T. - Klloubek J., Tůma

Branky: Kloubek J. 2x, Tůma 2x, Kadlec, Kloubek T., vlastní

 

(23.3.2017)

Naše béčko zahajuje sezonu mistrovkým utkáním 26.3. od 15:00 na hřišti jednoho z favoritů soutěžě IV.třídy mužstva Černošic.

V kuloárech se mluví o tom, že příprava probíhá na výbornou :-).

TOPlist