Fotbalový klub FK DOBŘÍČ 1940 - fotbal

MUŽI "A" TÝM

(12.11.2018)

Áčko hostilo v předposledním zápase podzimní části sezony Krňany. Bylo to velice důležité utkání a kluci ho zvládli na výbornou ! Výhra 7:2 (3:0) po delší době pobavila naše fanoušky a zejména 7 vstřelených branek bylo parádních. Zřejmě se áčko inspirovalo béčkem, kde o brankové hody není nikdy nouze :-). Velice důležité a cenné 3 body a pokud se povede potvrdit toto vítězství v posledním zápase v Jinočanech bude to skvělé, všichni v to věříme !

Sestava: Novotný - Kloubek T. (21.Hamouz), Mužík, Borovička, Maxmilián - Převrátil (67.Ondo), Svatek, Valenta, Šittich - Vicany (84.Stupka), Kadlec J.

Branky: 2x Valenta, Kadlec J., Vicany, Mužík, Maxmilián, Hamouz

(5.11.2018)

A mužstvo jelo v sobotu na půdu do "sousedních" Hostivic. Průběh utkání ovlivnilo vyloučení Tomáše Vosátky v 68.minutě kdy po druhé žluté kartě šel předčasně pod sprchy a to jsme vedli 2:1. Soupeř poté vyrovnal a začalo opravdu bránění alespoň jednoho bodu. V 84.minutě však domácí chybovali v obraně , balon ukořistil Tomáš Kloubek a nechytatelnou střelou do šibenice vystřelil našemu mužstvu velice důležité 3 body ! Radost byla obrovská a v posledních minutách jsme už toto opravdu velmi cenné vítězství 3:2 (2:1) ubránili. Příští týden je nutno potvrdit v domácím utkání s Krňany, snad se nám to povede.

Sestava: Novotný - Petrla, Mužík, Vosátka, Kloubek T. (89.Hamouz) - Hamborský M., Svatek, Valenta (90.Kadlec V.), Šittich -Maxmilián, Kadlec J.

Branky: Valenta, Kadlec J., Kloubek T.

(29.10.2018)

V sobotu naše áčko přivítalo Psáry. V minulém utkání byl vidět herní posun a zlepšení a tak jsme očekávali, že na tento výkon navážeme. Toto utkání se dá definovat jako den a noc. První poločas totální noc a stav 1:3 byl naprosto zasloužený. Druhý poločas byl uplně o něčem jiném. Začalo se makat, napadat a bojovat. Konečná remiza 3:3 je opět málo, ale výkon šel nahoru. Proč ale nedokážeme takto hrát celých 90.minut to z nás nikdo nechápe. Tento 1 bod nepřinesl v tabulce žádný posun a tak se stále hrbíme v sestupových vodách.

Sestava: Novotný - Borovička (80.Hamouz), Mužík, Vosátka, Hamborský M. - Šittich., Valenta, Svatek, Maxmilián - Kadlec J., Kloubek T.

Branky: Valenta, Vosátka, Maxmilián

(22.10.2018)

Áčko jelo v sobotu na hřiště Tuchoměřic. Soupeř se nachází ve spodních vodách tabulky a tak jsme očekávali bodový zisk. Ten se nakonec po zlepšeném výkonu konal, nicméně remíza 3:3 (3:2) je vzhledem k situaci zkrátka málo. Utkání jsme začali katastrofálně kdy v 9.minutě soupeř vedl 2:0 a vypadalo to na debakl. Po poločase se kluci zvedli a zlepšeným výkonem se nám podařilo vyrovnat na konečných 3:3. Hra sice není uplně stále stoprocentní, ale druhý poločas bylo to od čeho bychom se měli odrazit ze spodní části tabulky. Jedeme dál, podzim ještě nekončí !!

Sestava: Novotný - Petrla, Mužík, Vosátka (85.Borovička), Kloubek T. - Hamborský M., Svatek, Šittich, Maxmilián - Kodera (77.Hamouz), Kadlec J.

Branky: Vosátka, Hamborský M., Kodera

(15.10.2018)

V sobotu jsme hráli doma s posledním týmem tabulky Dolními Břežany, který měl na kontě 0 bodů a skore 1:31 ! K tomuto utkání nejde ani nic říct. Prohra 2:4 je jen důsledkem totálního rozkladu. Chybí nasazení, chuť, bojovnost, vůle po vítězství, každý si na hřišti dělá co chce, tímto stylem bude následovat rychlý pád o soutěž níž. Většíí ostudu jsme za posledních několik let na Dobříči opravdu nezažili !

Sestava: Převrátil - Hamborský, Vosátka, Mužík (46.Hamouz), Borovička (65.Kodera) - Hamborský, Valenta, D'Almeida, Kloubek T. - Maxmilián, Kadlec J.

Branky: 2x Kadlec J.

(8.10.2018)

V sobotu nás čekal další mistrák tentokráte na půdě Zlatníků. Domáci se nacházejí ve spodních vodách tabulky a tak jsme čekali, že se minulé vítězství potvrdí což se bohužel nestalo. Prohra 3:6 je poněkud krutá, ale otevřeně řečeno naprosto zasloužená. Disciplína na hřišti se totálně vytrácí (což jen dokumentuje vyloučení Honzy Petrly), každý si dělá co chce, neplní se pokyny trenéra a v neposlední řadě treninková docházka se nerovná ani "scházení se na pivo". Je potřeba se na celou situací velmi zamyslet a začít každý sám u sebe a nehledat stále chyby v těch druhých, takhle to dál nejde. Nicméně doufáme, že příští týden budou 3 body notabene s beznadějně posledními Břežany.

Sestava: Novotný -Fára (59.Hamouz), Zahradníček, Mužík, Petrla - Kloubek T. (46.Převrátil), Valenta, Coufal (80.Hladovec), Hamborský - Maxmilián, Kadlec J.

Branky: Hamborský, Valenta, Převrátil

(1.10.2018)

V sobotu jsme přivítali mužstvo z Čísovic. Hra byla z naší strany velmi neurovnaná nicméně jsme soupeře téměř nepustili na vlastní polovinu. Finální výhra 3:2 byla až v nastaveném čase a byla doslova vydřená. Bohužel se dopouštíme spousta chyb v zadních řadách a z toho pramení zbytečně inkasované branky. Toto utkání bylo ze strany rozhodčích poněkud nezvládnuté to ale neopravňuje hráče ke zbytečným diskuzím a tudíž i následnému vyloučení Tomáše Vosátky. Z tohoto utkání může být spokojenost opravdu jen se 3 body.

Sestava: Novotný - Fára (59.Kodera), Mužík, Vosátka, Převrátil (85.Borovička) - Šittich, Coufal (82.Sáss), Valenta, Hamborský - Maxmilián, Kadlec J.

Branky: 2x Coufal, Kodera

 

(22.9.2018)

V sobotu jelo áčko na hřišti do Dobrovíze. V prvních minutách byl soupeř lepší a hned v 7.minutě otevřel skore. Do půle se nám podařilo stahnout skore na 2:1 ve prospěch domácíh, ale otočit výsledek se už nám nepodařilo. Gesto Honzy Kadlece na kterého byla chybně odpískána penalta v náš prospěch bylo opravdu v duchu fair play a toto jeho rozhodnutí bylo oceněno i domácími fanoušky. Nicméně celková předvedená hra byla z naší strany stále pořád taková "neučesaná". Věřme, že se v dalších utkáních bude již dařit a budeme bodovat a zejména bavit diváky.

Sestava: Novotný - Kloubek T. (63.Fára), Vosátka, Mužík, Petrla - Maxmilián, D'Alemeida, Hamborský M., Coufal (10.Převrátil) - Kadlec J., Kodera

Branka: D'Almeida

(15.9.2018)

Áčko v sobotu přivítalo mužstvo Štěchovic "B". Konečně se podařilo zabrat a zejména kolektivní a bojovný výkon vedl ke třem bodům. Stále je na čem pracovat a pořád to není uplně optimální, ale už se začíná blýskat na lepší časy. Věříme, že toto vítězství nás "nakopne" ke kvalitním výkonům a předvedená hra bude opět bavit naše fanoušky !

Sestava: Novotný - Fára, Vosátka, Mužík, Kodera (72.Sáss) - Šittich (86.Hladovec), Coufal, (90.Vávra) D'Almeida, Valenta - Kadlec J., Maxmilián

Branky: Kadlec J. 2x , D'Almeida

(12.9.2018)

Ani vtup do domácího poháru se nám nepovedl. V derby se sousedními Jinočany jsme prohráli 1:4 (0:2). Výsledek je vzhledem k průběhu utkání je velmi bolestivý, ale na to se historie neptá. Co je nám platné, že prvních 30.minut nepustíme soupeře za půli a hned po první hrubé chybě inkasujeme branku. Pak opět naše jasná převaha, ale neproměníme ani ty nejvyloženejší šance a trest přišel záhy. Bohužel jsme se porazili naprosto sami naší totální střeleckou potencí a hrubými chybami. No na začátek sezony - 3 zápasy a skore 2:12 - docela "mazec". Ale jedeme dál - REAL DOBŘÍČ !!!

Sestava: Novotný - Hladovec (54.Kvietok), Vosátka (59.Zahradníček), Petrla (46.Vávra), Hamborský M.ml., - Kloubek T. (65.Sáss), Šittich, Coufal, Maxmilián - Vicany (10.Kadlec J.), Valenta

Branka: Valenta (p)

(8.9.2018)

První domácí utkání nás čekalo v sobotu 8/9 a přijel řekněme další z favoritů tým Měchenic, který je nabitý zkušenými hráči s minimálně divizními zkušenostmi. Prohra 0:3 (0:2) byla zasloužená, ale oproti úvodnímu utkání se pár věcí přeci jen zlepšilo a tak budeme doufat, že se áčko konečně vzchopí a dostane se do pohody. Bohužel v tomto utkání se zranil klíčový hráč Honza Kadlec , tak přejeme ať se co nejdříve v pořádku.

Sestava: Novotný - Petrla, Vosátka, Hamborský M.ml., Svatek - D'Almeida, Šittich (64.Kodera), Coufal, Maxmilián, Kadlec J. (13.Kloubek T.), Vicany (74.Hladovec)

 

(1.9.2018)

Áčko čekal na úvod sezony po sestupu do Okresního přeboru jeden z kandidátů na postup tým Dobřichovic. Úvod sezony se opravdu hrubě nepovedl. Na hřišti nefungovalo v podstatě vůbec nic a tak prohra 1:5 (0:2) je velmi krutá, ale nutno podotknout, že naprosto zasloužená.

Sestava: Novotný - Petrla (71.Vávra), Mužík (35.Zahradníček), Vosátka, Hamborský M.ml. - Kloubek T. (63.Sáss), D'Almeida, Svatek, Valenta, Coufal (75.Hladovec) - Kadlec J.,

Branka: Hamborský M.ml.

(16.6.2018)

V posledním utkání sezony 2017/2018 a i v 1.B třídě jsme odehráli doma proti FK Rudná. Jediný cíl byl zahrát si s radostí fotbal a potěšit naše fanoušky což se opravdu povedlo. Třešničkou na dortu byl hattrick Honzy Kadlece. Sice jsme sestoupili o soutěž níž, ale poslední dva zápasy ukázaly, že se dá na tomto týmu stavět pokud se ještě přes léto vhodně doplní. Přeji všem pohodové prázdniny a dovolené a v srpnu s chutí do nové sezony !

Sestava: Hejduk - Svatek, Kadlec V., Zahradníček, Maxmilián (61.Fára) - Hamborský M.ml. (83.Kloubek J.), Hamborský D., Mužík, Vosátka - Coufal (34.Kloubek T.), Kadlec J.

Branky: 3x Kadlec J.

(10.6.2018)

V předposledním kole jarní sezony jsme jeli na půdu Králova Dvora "B". Již je rozhodnuto a tak se (i vzhledem k veké marodce) zapojila i řada hráčů z béčka. Byla z toho krásná a překvapivá výhra 3:1 (1:0) kdy třešničkou na tomto dortu byla branka veterána a předsedy Jardy Kloubka, který v 89.minutě pečetil výhru sprintem přes půl hřiště ! :-). Poslední kolo příští týden nás čeká FK Rudná a pak rozlučka......takže si snad na závěr i nepovedené sezony uděláme příjemný den.

Sestava: Hejduk - Fára, Kadlec V., Mužík, Vosátka - Hamborský M.ml., Hamborský D., Coufal (88.Kloubek J), Převrátil -Kadlec J., Maxmilián

Branky: Kadlec J. 2x, Kloubek J.

(2.6.2018)

Po minulém debaklu jsme přivítali na domácí půdě vedoucí tým SK Petrovice. Zápas bohužel nevyšel Filipovi Novotnému, ale těžko mu po celé sezoně kdy tým nespočetně krát podržel cokoliv vytknout ! Je to sport a to k tomu prostě patří. Soupeř nebyl herně lepší než my bohužel goly jsme mu darovali sami. Touto prohrou 1:5 (0:3) jsme ztratili i poslední naději na záchranu a od nové sezony nás čeká Okresní přebor.

Sestava: Novotný - Petra, Zahradníček, Kadlec V., Vosátka - Mužík, Hamborský D., Hamborský M ml., Maxmilián - Šittich M. (66.Kloubek J.), Kadlec J.

Branka : Kadlec J.

(28.5.2018)

Po minulé euforii a výhře jelo áčko na půdu do Sedlčan. Soupeř se nachází ve spodní části tabulky a tak jsme očekávali bodový zisk. Ten se však nekonal. Dokázali jsme vzdorovat jen v první půli.....druhý poločas už byl v režii domácíh a konečná prohra 1:6 (1:1) je až příliš krutá. Vzhledem k tomu, že další adepti na sestup bodovali naplno, tak se naše záchrana nachází již ve velmi velké teorii.

Sestava: Novotný - Petrla, Mužík (55.Kadlec V.), Jedlička, Hamborský M ml. - Zahradníček, Svatek (22.Hamborský D), Kadlec J., Vosátka - Kodera, Maxmilián

Branka: Kadlec J.

(19.5.2018)

A tým přivítal doma jednoho z adeptů na postup MFK Dobříš B. Kluci dali do tohoto zápasu opravdu všechno a bojovnost, nasazení a kvalita se projevila. Výhra 3:2 (1:0) a hlavně 3 body nás přiblížily k záchraně kdy jsme zůstali v kontaktu s ostatními případnými sestupujícími. Jen tak dál !

Sestava: Hejduk - Petrla, Jedlička, Mužík, Vosátka - Zahradníček, Svatek, Kadlec J., Coufal (77.Kodera) - Šittich M. (90.Šittich R.), Maxmilián

Branky: Kadlec J., Vosátka, Maxmilián

(14.5.2018)

A tým pokračoval ve svých jarních zápasech tentokráte na hřišti FK Lety. Soupeř se pohybuje v horních patrech tabulky. Sice jsme prohráli 1:0 (0:0), ale výkon byl opravdu velmi dobrý a i trošku smůla přinesla konečnou ač těsnou porážku. Nicméně na tomto výkonu se dá stavět a bojovat o záchranu.....jen by to chtělo opravdu už nutně bodovat. Doufejme, že se to podaří hned v dalším kole.

Sestava: Novotný - Petrla, Jedlička, Kadlec V., Mužík - Vosátka, Svatek, Coufal, Maxmilián - Kadlec J., Hamborský D.

(7.5.2018)

Po týdnu volna (odhlášení Hostomic ze soutěže) jelo naše áčko na hřiště Sokola Sedlec-Prčice. V tomto utkání jsme se museli obejít bez Honzy Kadlece (toto bylo selhání vedení klubu). Nicméně jsme doufali konečně v bodový zisk. Ten se opět nekonal. Prohra 3:0 (1:0) nás odsoudila na poslední místo a vzhledem k výhrám ostatních soupeřů se boj o záchranu stává už opravdu velmi , ale velmi reálným ! Vyloučení Martina Hamborskýho za kecání podtrhuje frustraci týmu.

Sestava: Novotný - Petrla, Mužík, Jedlička, Hamborský M.ml., - Vosátka, Svatek, Hamborský D., Šittich M. (78.Zahradníček) - Dvořák, Maxmilián

(23.4.2018)

V sobotu jelo naše áčko na hřoště hratelného soupeře AFK Loděnice. Bohužel trenerovi Adamovi Coufalovi se před utkáním sešla velká řada omluvenek, takže sestava byla opravdu velmi improvizovaná. Prohra 2:1 (2:1) nebyl uplně zasloužená, ale bohužel............s tímto přístupem to prostě takhle nejde ! Do toho byl ještě vloučen náš klíčový hráč Honza Kadlec (kdy v tomto případě rozhodčí situaci nezvládl), ale to zkrátka k fotbalu patří. Pokud se nezlepší morálka a docházka na utkání, tak si nezasloužíme nic jiného než sestup.

Sestava: Hejduk - Kadlec V. (78.Kloubek J.), Mužík, Zahradníček (6.Fára), Kvietok - Hamborský M.ml., Kadlec J. Coufal, Vosátka - Dvořák, Maxmilián

Branka: Mužík

(16.4.2018)

V sobotu nás čekal zápas opravdu o 6 bodů s TJ Rožmitál pod Třemšínem. Nutno podotknout, že se zápas opravdu nepovedl a prohra 0:4 (0:2) byla bohužel naprosto zasloužená. Tímto jsme spadli na samé dno tabulky a bude skutečně velký boj udržet se v 1.B třídě. V tomto utkání chybělo uplně všechno zejména však bojovnost a chuť po výhře jako tomu bylo například v zápase s Hýskovem ! Bez toho to opravdu nejde !!! No uvidíme v dalším zápase na hřišti AFK Loděnice.

Sestava: Novotný - Petrla, Brodecký (51.Zahradníček), Mužík, Hamborský M.ml. - Vosátka, Svatek, Kadlec J., Moučka - Maxmilián (46.Dvořák), Kloubek T.

(9.4.2018)

V dalším již 3.kole jara jsme zavítali na hříště TJ Sokola Daleké Dušníky. Tento zápas se nám opravdu nepovedl a konečná prohra 8:3 (2:0) byla vzhledem k průběhu utkání až příliš krutá. Po prohraném poločase 2:0 se nám podařilo rychle vyrovnat na 2:2, nicméně hrubé chyby nás odkázaly k tomuto debaklu. Bohužel byla znát i absence klíčových hráčů Honzy Kadlece, Jakuba Svatka a Jana Brodeckého. Ani Michal Dvořák nebyl uplně fit takže trenér Adam Coufal musel poněkud se sestavou improvizovat. V příštím kole nás čeká zápas skutečně o 6 bodů ! Tak doufáme, že se budeme radovat ze 3 bodů. Real Dobříč !

Sestava: Hejduk - Petrla, Zahradníček, Mužík, Kloubek T. - Průša (83.Kloubek J.), Hamborský M.ml., Hamborský D., Kodera (62.Dvořák) - Vosátka, Maxmilián

Branky: Vosátka, Kodera, Kloubek T.

(31.3.2018)

V sobotu jsme přivítali lídra naší skupiny FK Hýskov. Po minulém debaklu v Chlumci jsme byli poněkud napjatí, jak se vypořádáme s tímto soupeřem. Co se stalo bylo opravdu něco nádherného ! Bojovný a kolektivní výkon kdy se kluci vzájemně hecovali a bylo z toho vítězství 2:0 (0:0) ! S těmito body počital asi málokdo, ale hra byla o 100% lepší než v Chlumci. Celý výkon mužstva byl skutečně skvělý. Neusnout na vavřínech a teď doufejme, že v Dušníkách navážeme na tuto výhru. V tomto utkání nastoupila nová posila Honza Brodecký a do zadních řad vzesnl klid a zkušenost a bylo vidět, že je opravdu ten správný dirigent. Jen tak dál - takhle to má vypadat !!! Real Dobříč !!

Sestava: Hejduk - Průša, Hamborský M.ml. (90.Hamborský M.st.), Brodecký, Zahradníček - Hamborský D., Kadlec J., Svatek, Vosátka - Kloubek T. (78.Kodera), Dvořák

Branky: Kloubek T., Kadlec J.

(26.3.2018)

V sobotu nás čekal první mistrák jarní sezony na půdě mužstva SK Chlumec. Soupeř byl na tom bodově stejně jako my a všichni jsme doufali v bodový zisk - nejlépe vítězství za 3 body. Bohužel utkání a zejména plán se zhroutil hned v 10.minutě kdy byl vyloučen Zdeněk Mužík, ale zcela oprávněně. Poločas jsme zvládli (co se výsledku týče) a tak se odcházelo do kabin za stavu 0:0. Bohužel druhá půle nám hrubě nevyšla a nutno podotknout, že některé výroky hlavního sudího byly více než "zvláštní" jako nařízení pokutového kopu, který si hlavní nechal potvrdit až od pomezního. Finální prohra 0:5 je až příliš krutá. Vstup nám tedy nevyšel, ale je ještě spousta zápasů tak doufejme, že hned v tom dalším budeme bodovat !

Sestava: Novotný - Průša, Mužík, Dedera, Kloubek T. (65.Zahradníček) - Hamborský D., Svatek, Kadlec J., Hamborský M. ml., Maxmilián - Dvořák (74.Kodera)

(11.3.2018).

V neděli jsme odehráli poslední zápas zimního turnaje a zároveň to byla generálka na nadcházející jarní sezonu. Po vítězství 4:2 (2:1) nad neoblíbeným týmem AFK Loděnice panovala spokojenost. Výkony postupně byly lepší a lepší a tento zápas byl naším nejlepším zimním výkonem. Konečně se sešel téměř celý kádr a tak všichni pevně věříme, že jaro začneme na vítězné vlně. V tomto utkání je třeba vyzdvihnout výkon nejmladšího z "Hambisů" (Davida), který ukázal že když se mu daří, tak je velkým přínosem pro tým. Samozřejmě na posilování týmu se stále pracuje....doufám, že se do prvního utkání podaří dotahnout některé hráče.

Sestava: Novotný (46.Hejduk) - Kloubek T., (65.Kodera), Průša (46.Zahradníček), Mužík, Petrla - Vosátka, Svatek, Hamborský M.ml. (85.Kirchner), Kadlec J., Maxmilián (60.Dvořák) - Hamborský D.

Branky: Maxmilián, Kadlec J., Hamborský D., Dvořák

(3.3.2018)

V sobotu jsme hráli další utkání v rámci zimního turnaje v Berouně s mužstvem Olympia Zdice. V utkání jsme po solidním výkonu vyhráli 4:1 (2:0). Ze začátku jsme se nemohli dostat do tempa a soupeř měl více ze hry, ale v průběhu prvního poločasu jsme již hráli dobře a vítězství bylo zasloužené. Samozřejmě, nebylo to ještě uplně ono, ale všichni věříme, že na jarní sezonu chyby odstraníme a budeme důstojným soupeřem. V tomto utkání je třeba vyzdvihnout výkon stoperské dvojice Zdeněk Mužík - Dušan Dedera, která odehrála velmi dobré utkání a kombinaci ve středu hřiště zkušených matadorů Kloubek J. - Pánek , to byla fotbalová báseň :-). Nicméně největším momentem tohoto zápasu byl návrat Tomáše Kloubka, který po zdravotních problémech je opět s námi a TO JE TA NEJVĚTŠÍ RADOST. Že svůj výkon ozdobil brankou to už byla jen třešnička na pomyslném dortu !!

Sestava: Novotný - Zahradníček, Mužík (75.Kloubek J.), Dedera, Fára (70.Pánek) - Vosátka, Svatek, Kadlec J. (46.Kloubek T.), Maxmilián, - Hamborský D. - Dvořák

Branky: Maxmilián, Vosátka, Hamborský D., Kloubek T.

(24.2.2018)

V sobotu jsme hráli s mužstvem Dobřichovic účástníkem přeboru a prohráli jsme 1:2 (0:1). Bohužel v naší hře bylo spousta chyb a nepřesností a zejména jsme se přizpůsobiili hře soupeře. Chyběla chuť a bojovnost. Zkoušeli jsme opět herní variantu 3-5-2 a na hřišti panovala poněkud nervozita a první poločas byl z naší strany velmi nekoukatelný.  V druhém poločase jsme byli lepším týmem bohužel jsme nedali branky i z jasných šancí. Zvláštností utkání je to, že rozhodčí druhý poločas ukončil v čase 41:18 a na dotaz trenera Adama Coufala neodpověděl a utekl ze hřiště. No nic je to stále příprava, ale tato skutečnost nás poněkud zaskočila. Honza Kadlec neproměnil penaltu, ale i na druhé straně soupeř svojí příležitost nevyužil když pokutový kop zneškodnil Tomáš Hejduk.

Sestava: Hejduk - Mužík, Kadlec V., Zahradníček - Hamborský M.ml., Svatek, Vosátka, Hamborský D., Petrla - Maxmilián, Kadlec J.

Střídání hokejově. Do hry naskočili: Dvořák, Kodera, Novotný D.

Branka: Hamborský M.ml.

(17.2.2018)

V sobotu nás čekal tým Český Lev Beroun. V prvním poločase jsme měli poněkud problém s napadáním soupeře a nedokázali jsme se dostat do pořádné šance. Nicméně v druhém poločase jsme již převzali otěže utkání a zcela zaslouženě zvítězili 6:3 (2:2). Za zmínku stojí branky Honzy Kadlece, který hned z rozehrávky přehodil krásně golamana a Davida Hamborskýho, který křížnou ranou z 25ti metrů vymetl všechny pavouky :-). Jen tak dál !

Sestava: Novotný - Hamborský M.ml., Mužík, Zahradníček, Vosátka - Hamborský D., Svatek, Maxmilián, Kadlec J. - Kodera, Dvořák

Střídání hokejově. Do hry naskočili: Kloubek J., Novotný D., Hejduk

Branky: Kadlec J. 2x, Mužík, Dvořák, Hamborský M.ml., Hamborský D.

(12.2.2018)

Včera nás čekalo další přípravné utkání, tentokráte s mužstvem Čechie Smíchov, které hraje 1.B třídu. Před začátkem utkání se na poslední chvíli omluvili 3 hráči a tak musel Adam opět improvizovat se sestavou. Nicméně konečná remiza 1:1 (0:0) byla považována za relativní úspěch. Velké pozitivum bylo to, že se KONEČNĚ trefil Martin Hamborský ml., a tak doufáme že bude v tomto duchu pokračovat.

Sestava: Hejduk - Hamborský M. st., Kadlec V., Mužík, Petrla - Vosátka (15. Novotný), Svatek, Zahradníček, Hamborský M. ml. - Kadlec J., Hamborský D.

Branka: Hamborský M ml.

(9.2.2018)

Včera jsme absolvovali přátelské utkání s týmem 1.B třídy z Prahy - FK Modřany. Po sobotním výprasku jsme byli zvědavý jednak na sestavu a zejména na výkon. Sice jsme v utkání prohráli 0:1 (0:0), ale výkon byl o 100% lepší. V tomto utkání jsme bohužel doplatili na žalostnou koncovku, ale nutno podotknout, že nový herní systém 3-5-2 nebyl uplně marný. V neděli máme další přátelák s Čechií Smíchov, tak doufám, že náš výkon půjde opět o krok vzhůru. Bohužel se nám zranila nová posila Honza Maxmilián - doufejme, že bude brzo zpět.

Sestava: Novotný - Průša (60.Kloubek J.), Kadlec V., Mužík - Hamborský M ml., Coufal, Kadlec J., Svatek, Vosátka - Maxmilián (25.Hejduk), Hamborský D.

(4.2.2018)

V rámci zimní přípravy nás včera čekal první zápas zimního turnaje, který se koná na hřišti Union Český Lev Beroun. V prvním utkání nás čekalo mužstvo ze 3.třídy z Berounska - Všeradice. Na tento zápas opravdu rychle zapomenout ! Neskutečný výprask a ostuda 3:8 (1:3) mluví za vše a tak premiéra novému trenérovi Adamovi Coufalovi velmi zhořkla. V sobotu jsem se dostatečně vyjádřil co si o tom myslím....takže doufám, že má slova a naprosto oprávněná kritika padla na úrodnou půdu ! Ve čtvrtek nás čeká přátelák s Modřanama, tak jsem zvědav.

Sestava: Hejduk - Hamorský M st. (65.Kloubek J.), Kadlec V. Pánek, Mužík - Hamborský M ml., Maxmilián, Svatek, Vosátka - Kadlec J., Hamborský D.

Branky: Kadlec J. 2x, Vosátka

(18.11.2017)

V sobotu čekalo naše A mužstvo velké derby se sousedním týmem FK Rudná. Jak se říká v derby není favorita a tak jsme doufali, že budeme bodovat nejlépe za 3 body. Bohužel zranění kapitána Pavla Caizla a omluva Petra Moučky byla další ranou už tak velice úzkého kádru. Když k tomu přidáme zranění Vaška Kadlece hned v 7.minutě utkání celá koncepce se totálně rozpadla a tak musel na místě stopera zaskakovat Honza Kadlec. Bohužel soupeř hrál zodpovědně a zaslouženě vyhrál 5:2 (3:0). My jsme se nadechli až za stavu 4:0 kdy jsme dotáhli na 4:2 a bylo ještě dost času. Bohužel další laciná branka na 5:2 byla rozhodující. Přes zimní přestávku je potřeba doplnit kádr a samozřejmě velice usilovně zapracovat na kondici a mít chuť a hlad po vítězství - což nutno podotknout nám u dost hráčů velmi chybí !!!

Sestava: Novotný - Kloubek T., Kadlec V. (7.Kvietok), Jedlička, Petrla - Hamborský M ml., Svatek, Kadlec J., Slavík - Vosátka (79.Coufal), Šittich M.

Branky: 2x Vosátka

(11.11.2017)

V sobotu áčko hrálo zápas s FK Králův Dvůr "B" a byl to zápas o 6 bodů ! Soupeř se nacházel pod námi a tak to bylo nesmírně důležité utkání, které jsme zvládli na jedničku. Výsledek 7:3 (3:1) je naprosto zasloužený. Pro nás jako fanoušky to bylo utkání plné pěkných akcí a zejména jsme se konečně střelecky prosadili a proměnili vypracované šance. Doufám, že toto vítežství potvrdíme v posledním kole podzimu v derby s Rudnou.

Sestava: Novotný - Kloubek T. (63. Zahradníček), Kadlec V., Jedlička, Petrla - Hamborský M ml., Caizl, Moučka, Slavík - Vosátka, Kadlec J.

Branky: Kadlec J. 4x, Vosátka, Caizl, Petrla

(5.11.2017)

Áčko jelo v neděli na hřiště FK Petrovic. Soupeř se pohybuje v horních patrech tabulky, ale i tak byl očekáván bodový zisk, což se bohužel nestalo. Další prohra tentokráte 4:0 (2:0) nás odsoudila k umístění v sestupových vodách. Poslední 2 utkání podzimu je nezbytně nutné urvat 6 bodů, aby se nám aspoň trochu lépe dýchalo. Všichni doufáme a věříme, že se to podaří !

Sestava: Hejduk - Petrla, Kadlec V., Jedlička, Hamborský M ml. - Kloubek T, Caizl, Svatek, Vosátka, - Kadlec J., Hamborský D. (46.Coufal)

(28.10.2017)

V sobotu jsme přivítali mančaft z horních pater tabulky TJ Tatran Sedlčany "B". Bylo nutné již bodovat. První půle byla oboustranně hrozně neurovnaná a nebyl to pěkný fotbal a tak poločas 0:0 byl spravedlivý. Do druhé půle vlétl soupeř s velkou chutí a po cvhilce vedl. Nicméně kluci se tentokráte vypjali k super výkonu a konečná výhra 4:1 byla skutečně zasloužená. Po delší 3 body a doufám, že ve zbytku podzimu navážeme na tento výkon !

Sestava: Novotný - Kloubek T., Kadlec V., Vosátka, Hamoborský M ml. - Coufal, Caizl, Svatek, Petrla - Kadlec J., Slavík

Branky: Kadlec J. 2x, Slavík, Svatek

(22.10.2017)

V neděli jelo A mužstvo na půdu MKF Dobříš "B". Bohužel opět jsme se potýkali s velkou marodkou a řadou omluvenek a tak konečná prohra 1:0 (0:0) byla bohužel zasloužená. Už by bylo potřeba rapidně zabrat....sestupové vody jsou již velmi blízko. Budeme doufat, že v dalším kolem doma budeme naplno bodovat.

Sestava: Hejduk - Petrla, Kadlec V., Kadlec J., Zahradníček (70.Hamborský M.st.) - Kloubek T., Svatek, Caizl, Vosátka - Hamborský M.ml., Hamborský D.

(14.10.2017)

A mužstvo hrálo v sobotu s lídrem tabulky týmem FK Lety. Bohužel v tomto zápase jsme kromě dvou šancí nepředvedli vůbec nic. Chybělo uplně všechno.....chuť, bojovnost, nasazení, kombinace. Soupeř vyhrál naprosto zasloužěně. Do konce podzimu zbývá 5 kol, tak už to chce opravdu nějaké body. Sestupové vody jsou více než blízko.

Sestava: Novotný - Petrla, Kadlec V., Jedlička, Hamborský M ml. - Coufal (46.Zahradníček), Caizl, Vosátka, Kloubek T. (60.Hamborský M.) - Kadlec J., Šittich M.

(7.10.2017)

A mužstvo přivítalo na domácí půdě TJ Sokol Sedlec Prčice. Všichni jsme očekávali, že potvrdíme výhru z minulého kola což se bohužel nestalo. V první půli jsme zaspali co se dalo a branka do šatny ve 44.minutě nám definitivně zlomila vaz. V druhé půli jsme nedali několik jasných vyložených šancí.....prostě to byl den "blbec" a kdybychom hráli ještě další 3 dny, tak bychom branku prostě nedali. Finální porážka 0:3 (0:3) byla zasloužená. No nic musíme bojovat dál.

Sestava: Novotný - Zahradníček (46.Kadlec V.), Kadlec J., Jedlička, Hamborský M. - Hamborský D., Moučka, Caizl, Vosátka - Šittich, Slavík (69.Kloubek J.)

(1.10.2017)

Naše A mužstvo jelo včera na půdu SK Hostomice pod Brdy. Domácí v dohrávce smázli Hýskov 5:1 a tak jsme čekali jak bude zápas probíhat. Před zápasem se Pájovi sešla řada omluvenek vinou zranění, tak sestava byla více než splácaná. Nicméně se ukázalo, že výsledky dělá bojovnost a to jsme v tomto utkání splnili do puntíku. Výhra 1:0 (0:0) přinesla velmi důležité 3 body s kterými před utkáním počítal asi málokdo. Kluci super a jedeme dál - REAL Dobříč !!

Sestava: Novotný - Hamborský M ml., Jedlička, Kadlec J., Zahradníček - Kloubek T., Svatek, Caizl, Hamborský D. - Aděl, Hamouz

Branka: Anděl

(23.9.2017)

A mužstvo hostilo na své půdě toho času lídra tabulky tým AFK Loděnice. Ač přes porázžku 1:2 (0:1) se hrálo opravdu velmi kvalitní utkání ke kterému velkým dílem přispěli všichni rozhodčí - opravdu klobouk dolů ! Po skončení utkání se tleskalo všem účastníkům tohoto krásného zápasu - takto by to mělo vypadat. Bohužel nás prohra mrzela, protože nás trápí koncovka. Šance které měl Tomáš Sllavík, Honza Kadlec a zejména Martin Hamborský ml. dokonce dvakrát......to se zkrátka musí dávat ! Nevadí jedeme dál - REAL DOBŘÍČ !!

Sestava: Novotný - Hamborský M ml., Jedlička, Kadlec V., Kloubek T. - Hamborský D., Moučka, Caizl, Vosátka - Kadlec J., Slavík

Branka: Kadlec V.

(16.9.2017)

A mužstvo v sobotu zavítalo na hřiště TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem. Utkání jsme prohráli 1:4 (1:1) nicméně nemá cenu to dále rozebírat. Všichni víme jak to bylo. Takže kluci hlavu vzhůru - příští zápas již bude probíhat v duchu fair play.

Sestava: Hejduk - Petrla, Jedlička, Kadlec V., Kloubek T. - Hamborský M.ml., Hamborský D., Caizl, Vosátka - Kadlec J., Slavík

Branka: Vosátka

(9.9.2017)

V sobotu jsme přivítali Daleké Dušníky a čekali jsme 3 body. Bohužel o výsledku rozhodl až penaltový rozstřel ve kterém jako jediný selhal Honza Kadlec a tak si hosté připsali bod navíc. Nicméně nutno podotknout, že po minulém výprasku to byl pěkný fotbal. Bohužel jsme neproměnili ani ty nejvyloženější šance a proto se nakonec štěstí usmálo na soupeře. Každopádně výkon už byl ten, který očekáváme v celé sezoně.

Sestava: Novotný (50. Hejduk) - Petrla, Kadlec V., Jedlička, Kloubek T. - Hamborský M., Svatek (67.Hamborský D.), Caizl, Vosátka - Kadlec J., Šittich M.

Branka: Vosátka

(4.9.2017)

V sobotu jsme zavítali na hřiště FK Hýskov. S tímto soupeřem jsme se doposud neutkali a tak jsme byli v očekávání jak se bude utkání vyvíjet. Bohužel byla to opravdu velká sprcha ! Šli jsme rychle do vedení , ale pak jsme kupili jednu chybu za druhou a ve finále z toho byl debakl 7:1 (4:1). Absence několika klíčových hráčů byla znát. Na tento zápas raději rychle zapomenout a příští kolo doufáme, že se budeme radovat z bodového zisku.

Sestava: Hejduk - Kloubek T., Kadlec V. (63.Zahradníček), Jedlička, Vosátka - Kvietok, Caizl, Hamborský D., Hamborský M. -Slavík (74.Coufal), Šittich M. (83. Kloubek J.)

Branka: Slavík

(29.8.2017)

Tak se nám rozjela nová sezona 2017/2018. Naše A mužstvo dosáhlo pár posil a tak naši fanoušci byli ve velkém očekávání, jak se to projeví v prvním mistrovském utkání, kdy jsme na domácím hřišti přivítali SK Chlumec. Bylo znát, že to byl první zápas - hra byla poněkud neurovnaná, ale nakonec jsme do nového soutěžního ročníku vstoupili úspěšně po vítězství 3:0 (1:0).

Sestava: Novotný - Kloubek T. (46.Hamborský D.) - Jedlička, Kadlec V., Vosátka - Petrla, Moučka, Jelínek (86.Zahradníček), Caizl - Šittich M. (78.Kvietok), Slavík

Branky: Šittich M., Jelínek, Slavík

(19.6.2017)

A mužstvo potřebovalo v posledním zápase pro uplnou jistotu záchrany bod. Po opravdu velmi slušném výkonu jsme porazili SK Březnice 1918 4:1 (2:0) a zachránili se v 1.B třídě. Nicméně na příští sezonu je nutnost tým posílit nejméně 3 hráči, tak uvidíme jak se s tím vypořádáme.

Sestava: Podaný - Petrla (80.Kloubek J.), Vosátka, Jedlička, Kloubek T. (61.Zahradníček) - Jelínek, Caizl, Moučka, Slavík (65.Coufal) - Špaček, Kadlec J.

Branky: vlastní, Petrla, Kadlec, Coufal

(12.6.2017)

A mužstvo jelo v sobotu na půdu lídra celé skupiny TJ Tochovice. Soupeř vede tabulku o 3 body před druhou Kosoří a pokud stále má ambice na postup (jako že má) tak musel vyhrát za 3 body. Nebyl jsem na utkání osobně přítomen, ale mám zprávy, že na nás byly odpískány 2 naprosto vymyšlené penalty......což asi svědčí o všem. Nakonec jsme prohlráli 1:4 (1:2) ale teď se soustředíme na poslední utkání sezony s Březnicí, kde se bude rozhodovat o celé sezoně zda bude úspěšná či nikoliv. Všichni věříme, že ano. Přijďte fandit !

Sestava: Hejduk - Coufal, Vosátka, Jedlička, Zahradníček - Kloubek T., Caizl, Moučka, Šittich - Kalous (57. Hamouz), Slavík

Branka: Moučka

(5.6.2017)

A mužstvo v sobotu přivítalo pro nás velmi nepříjemného soupeře TJ Tatran Sedlčany B. Soupeř byl po celé utkání velmi dobře fyzicky připraven, ale tentokráte se štěstí přiklonilo po dlouhé době na naší stranu. Byla to zásiluha i velké bojovnosti a chuti po vítězství a to se nakonec podařilo. V utkání jsme vyhráli 3:2 po penaltovém rozstřelu (1:1) a tyto 2 body snad udělaly velký krok k záchraně. V posledních 2 utkáních této sezony nám k jistotě chybí bod a tak doufáme, že se nám to povede.

Sestava: Hejduk - Zahradníček (56. Šittich), Jedlička, Vosátka, Kloubek T. - Svatek, Moučka, Caizl, Slavík - Kadlec J. (51. Coufal) , Špaček (57. Tvrdík)

Branky: Slavík, vlastní

(29.5.2017)

A mužstvo hrálo včera na hřišti Petrovic. Vzhledem k vellkým omluvenkám jsme byli zvědavý, jak utkání dopadne. Bohužel zázrak se nekonal a prohra 0:6 (0:2) není ničím, co by nás překvapilo. V základní sestavě nastoupili 4 hráči B týmu což hovoří za vše.

Sestava: Hejduk - Zahradníček, Jedlička, Borovička, Vosátka - Coufal, Caizl, Šittich, Svatek, Kloubek T. (83.Kloubek J.), Hamouz

 

(22.5.2017)

A mužstvo jelo v sobotu na půdu FK Komárov, který se nachází v horní polovině tabulky. Bohužel nás opět drží velká marodka a i špatná forma brankáře Tomáše Hejduka. V utkání jsme sice vedli a pak měli pár pěkných příležitostí, ale bohužel koncovka opět velice bídná. Nakonec jsme podlehli 1:4 (1:3) a situace je už na pováženou.

Sestava: Hejduk - Zahradníček, Jedlička, Vosátka, Petrla - Špaček, Caizl, Moučka, Jelínek - Slavík, Šittich M.

Branka: Šittich M.

 

(15.5.2017)

A mužstvo v sobotu přivítalo FK LETY. Bohužel velká marodka a i nezájem některých hráčů se projevilo na sestavě a i konečném výsledku 0:3 (0:2). Soupeř mohl utkání odehrát na půl plynu a možná se ani nezpotil, protože naše hra byla naprosto zoufalá. Bohužel absence hráčů jako je Honza Kadlec či Lukáš Jelínek je více než znatelná.

Sestava: Hejduk -Zahradníček, Kadlec V., Jedlička, Vosátka - Šittich R., Moučka, Caizl, Tvrdík - Špaček, Slavík

(8.5.2017)

V sobotu jsme zavítali na hřiště Kosoře. Bohužel nás provádí velká marodka, takže do utkání museli zasáhnout i hráči B mužstva Jarda Kloubek a Zdeněk Stupka. Bohužel další zranění nenechalo na sebe dlouho čekat a ve 31.minutě utkání musel být vystřídán Mír Kotěra. Konečný výsledek v podobě prohry 2:4 (1:2) je ještě milosrdný, ale nutno podotknout, že kluci odevzdali maximum a opravdu velmi bojovný výkon. Tak snad se příště zadaří......jedeme dál !

Sestava: Hejduk - Zahradníček, Kadlec V., Jedlička, Kotěra (31.Kloubek J.) - Petrla, Caizl, Šittich R. (70.Stupka), Svatek - Tvrdík, Šittich M.

Branky: Šittich M. 2x

 

(1.5.2017)

V sobotu jsme na domácí půdě přivítali na jaře doposud neporažené mužstvo AFK Loděnice. Všichni jsme věřili, že po posledních porážkách se zvedneme a konečně získáme body. Bohužel se tak nestalo a prohráli jsme 1:2 (0:2). Citelně v druhém poločase chyběl Honza Kadlec, který o poločase musel střídat kvůli zranění. Doufejme, že na další utkání bude v pořádku.

Sestava: Hejduk - Jedlička, Kadlec V., Vosátka, Petrla - Tvrdík, Šittich, Caizl, Svatek - Kadlec J. (46.Kloubek T.) - Slavík

Branka: Vosátka

 

(24.4.2017)

V sobotu A mužstvo zavítalo na hřiště Spartaku Rožmitál pod Třemšínem. V tomto utkání se nám opravdu nedařilo a velice rychle jsme prohrávali 3:0. Bohužel druhý gol padl po velké hrubce brankáře Tomáše Hejduka. Prohra 3:5 (1:4) byla naprosto zasloužená. Ač jsme usilovně dotahovali tak soupeř golem z penalty nakonec rozhodl o zisku 3 bodů ve svůj prospěch.

Sestava: Hejduk - Jedlička, Kadlec V., Vosátka (63.Kloubek T.), Petrla - Svatek, Moučka, Jelínek, Caizl - Kadlec J., Slavík

Branky: Jelínek 2x, Kadlec J.

 

(19.4.2017)

V sobotu A mužstvo přivítalo na domácí půdě tým Tj Sokol Daleké Dušníky a tak jsme po výhře v Chlumci očekávali vítězství a 3 body. Bohužel se tak nestalo. Naše hra byla velmi neurovnaná a bylo v ní spousta nepřesností a tak jsme naprostou zaslouženě prohráli 1:2 (0:1). Trnem v oku bylo zranění Míry Kotěry, který střet se soupeřem odnesl otřesem mozku a 6ti stehy, ale je v pořádku a to je nejdůležitější. Tak příští týden jedeme dál !

Sestava: Hejduk - Zahradníček, Kotěra (31.Kadlec V.), Vosátka, Tvrdík - Šittich (62.Kloubek T.), Caizl, Moučka, Svatek - Kadlec J., Slavík

Branka: Kadlec J.

 

 

(10.4.2017)

A mužtvo jelo včera do Chlumce, který se pohybuje v dolních patrech tabulky a tak jsme očekávali vítězství za 3 body. Průběh utkání tomu i napovídal ač nutno podotknou, že domácí v prvním poločase byli více než vyrovnaným soupeřem. Nakonec jsme zaskouženě zvítězili 3:1 (1:1), kdy se střelecky opět prosadila opora týmu Lukáš Jelínek. Musím přiznat, že jsem sledoval i docházku na treninky, která se opravdu rapidně zlepšila. Hoši jen tak dál takhle to má vypadat !

Sestava: Hejduk - Svatek, Kadlec V. (59. Kotěra), Jedlička, Petrla - Šittich R., (46. Šittich M), Caizl, Jelínek, Špaček (69. Kloubek T.) - Kadlec J., Slavík

Branky: Jelínek 2x, Slavík

 

(3.4.2017)

A mužstvo po nepovedeném vstupu chtělo napravit reputaci a v sobotním utkání na domácí půdě přivitalo mužstvo Sokola Zvole. Po bojovném výkonu, kde se projevila větší touha a zejména chuť po vítězství jsme nakonec soupeře udolali 4:3 (2:1) kdy o výhře rozhodl Lukáš Jelínek v posledních vteřinách utkání, který v tomto utkání byl tahounem mužstva a svůj výkon ozdobil hattrickem. Máme velmi důležité 3 body a pevně věříme, že kluci budou pokrčovat v tomto duchu i nadále.

Sestava: Podaný - Šittich (65.Kloubek T.), Jedlička, Kadlec V. (92.Kloubek J.), Zahradníček (55. Kotěra)- Svatek, Caizl, Jelínek, Tvrdít - Kadlec J., Slavík

Branky: Jelínek 3x, Slavík

 

(27.3.2017)

Včera naše A mužstvo hrálo první mistrovské utkání jarní sezony ve Zdicích. Bohužel vstup do sezony se nepovedl a prohráli jsme 4:2 (0:1). Utkání předházela řada omluvenek ze strany hráčů základního kádru a to se ve finále projevilo na celkovém výsledku. Bohužel hra byla poněkud rozháraná a napomohlo tomu i naprosto zbytečné vyloučení Tomáše Vosátky v závěru prvního poločasu. Poté soupeř převzal otěže utkání a naprosto zaslouženě vyhrál. Je třeba, aby se hráči A mužstva zamysleli nad přístupem k treninkům......tímto způsobem nelze hrát I.B třídu. sestava byla následující:

Hejduk - Zahradníček, V.Kadlec (56.Coufal), Vosátka, Petrla - T.Kloubek (58.Hamouz), Caizl, Kotěra (73.J.Kloubek), Jedlička - J.Kadlec, Špaček (50. R.Šittich)

branky: 9. J.Kadlec, 85.Jedlička

 

 

(14.3.2017)

V nedělním přátelském utkání jsme prohráli 2:6 s týmem FC Tempo Praha. Toto utkání bylo poslední a v podstatě generálkou na jarní část sezony, která začíná v sobotu 25.3. v 15:00 na hřišti ve Zdicích. Docházka na tento zápas byla opravdu žalostná (zranění, pracovní povinnosti) a tak nás všechny zajímá jak se A tým popere s prvním mistrákem. Doufejme, že naváže na výborný start podzimní sezony - držme palce !!!

 

 

(3.3.2017)

Ve včerejším přátelském utkání jsme prohlráli 2:4 s týmem Zličína. Naše hra již byla o něco lepší, ale stále to nebylo ono. Každopádně klobouk dolů před výkonem Petra (Bédy) Zahradníčka, který podal velice dobrý výkon a i ve svém pokročilém fotbalovém věku ukázal, že je stále platným hráčem.

Stále jsme ve fázi přípravy a pěvně věřím, že v mistrovských utkáních již předvedeme tu správnou formu.

 

 

1.3.2017

Naše áčko čeká 25.3. v 15:00 první mistrovké utkání na půdě FK Olympie Zdice. Prozatím jsme sehráli přátelské utkání se sousedním týmem Chotče a zahájili vstup do sezony vítězstvím 3:2. Pravdou je, že hra nebyla optimální a je stále co zlepšovat.

Ve čtvrtek 2.3. od 19:00 hrajeme další přátelské utkání na UMT Zličín s domácím týmem.

TOPlist