Fotbalový klub FK DOBŘÍČ 1940 - fotbal

Lukáš Jedlička - obránce A mužstva

K DNEŠNÍMU ROZHOVORU JSEM SI POZVAL LUKÁŠE JEDLIČKU - OBRÁNCE "A" MUŽSTVA:

                                                        

1/ Luky, ty už seš v FK Dobříč 1940 také nějaký čas takže máš možnost srovnání. Jak by si zhodnotil vývoj v klubu za dobu tvého působení ?

Co se týče fotbalový stránky, tak jsme postoupili ze 3.třídy do okresu a následně do I.B.třídy. Ohledně zázemí, tak mě nejvíce těší kvalita našeho hřiště, do kterého se hodně investovalo a samozřejmě také kabiny pro domácí a pro mládež.

2/ V „A“ mužstvu seš jeden z hlavních pilířů zadních řad, nicméně co je z tvého pohledu v „A“ mužstvu zlepšit aby se více dařilo ?

Primární je z mýho pohledu jednoznačně docházka na zápasy! Neni možný, aby někdo šel radši grilovat místo zápasu nebo už v pondělí věděl, že ho tahá sval a do soboty to nebude v pořádku. Chybí mi tam osobní zodpovědnost za výsledky týmu! Sekundárně bych rád v týmu viděl posily, který by nahradili kluky co pravidelně nechodí a nebo odešli. Konkrétně pak obránce, středního založníka k Pájovi a ještě jednoho variabilního ofenzivního hráče. Jinak si myslim, že hráče tady máme kvalitní a můžeme divákům nabídnout pěknej kombinační fotbal. A poslední věc, po zápasech zůstavat chvíli, posedět a pokecat ;)

3/ Jak by si zhodnotil naší mládež a vedení klubu FK Dobříč 1940 jako celek ?

Co sem slyšel mládež šla poslední roky nahoru což ukazuje na kvalitní práci našeho vedení a především našich trenérů. Mladší a starší přípravku jsem trénoval dohromady 2,5 roku a vim kolik za tim je práce, proto já trenéry obdivuju a doufám, že naše mládež bude dál vzkvétat pod jejich vedením. Vedení klubu nám hráčům poskytuje kvalitní podmínky pro fotbal a dává do toho hodně času a prostředků a my do toho musíme dávat potom všechno na hřišti.

4/ Kdyby bylo na tobě, tak co by si v klubu změnil ?

Jak sem řikal, mně se líbí jak naše vedení funguje a myslim si, že náš tým je zdravě veden a nastaven. Takže změna mě nenapadá, naopak bych byl rád, když by navždy platilo co platí dnes - že nikdy nebudeme platit rozhodčí!

5/ Máš nějaký fotbalový sen čeho by si ve své fotbalové kariéře chtěl ještě dosáhnout ?

Musim říct, že moje fotbalový sny umřely někdy v 17-ti letech :), takže v současnosti už se na to dívám realně a chtěl bych hrát pravidelně a předevšim důstojně krajskou soutěž, mít dobrou partu na Dobříči a v roce 2033, po 20 letech v klubu ukončit kariéru v "A" týmu.

DÍKY ZA ROZHOVOR A PŘEJU HODNĚ ÚSPĚCHŮ NEJEN VE FOTBALE !

(25.9.2017)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist