Fotbalový klub FK DOBŘÍČ 1940 - fotbal

Lukáš Horák - sekretář klubu

K DNEŠNÍMU ROZHOVORU JSEM SI POZVAL LUKÁŠE HORÁKA - SEKRETÁŘE KLUBU:

                                                   

 

1/ Luky, ty seš průkopník fotbalové mládeže v FK Dobříč 1940 jaký máš názor na vedení mládežnických týmů v našem klubu ?

 V dnešní době, kdy je člověk rád, že přijde z práce domů za světla a má povinnosti ke své rodině mohu konstatovat, že mám veliký respekt k trenérům s jakým nadšením trénují, sebevzdělávají se (trenérské licence apod.) a vychovávají ke sportu i mezilidským vztahům naše děti. Úspěchy, kterými se můžeme právem chlubit nemají ani kluby první ligy. Našim trenérům patří veliký dík. Rád bych ještě zmínil Míšu Topičovou, která se přímo podílí na trénování a zastupování trenérů na turnajích, kdy si kluci dodělávají licenci B. Rovněž chci poděkovat správci areálu Honzovi Morysovi za obětavou a nevděčnou práci v našem klubu. 

 

2/ Známe tě jako velkého obětavce a funkcionáře klubu, co je tvůj velký sen aby se v FK Dobříč 1940 uskutečnilo ?

Těch snů je celá řada :-). 1) Chci se dožít nových kabin. 2) Chci, aby jsme konečně měli dorost. 3) Rád bych viděl, že jeden z našich odchovanců flákne vítězný gól Slávii :-)  

 

3/ Co považuješ ve své fotbalové kariéře za největší úspěch ?

Za největší úspěch považuji, že jsem si mohl zahrát fotbal s panem Pánkem, který rozdává fotbalovou radost a to nejen na hřišti. 

 

4/ Jsi velký fanoušek fotbalové Sparty , jaký je tvůj pohled na současnou situaci a dění ve Spartě ?

Každý kritizuje vedení Sparty, ale velký díl viny mají i samotní hráči. Přijde mi, že si tam namistrovaní a nagelovaní kluci chodí pouze pro výplatu a nemyslí na fanoušky a historii Sparty. Každý tým, který měl hrát na Spartě už cestou prohrával 3:0, protože podhoubí Sparty bylo vítězné a jedinečné. To dnes ve Spartě bohužel nevidím. 

 

5/ Jaké jsou cíle FK Dobříč 1940 jako klubu pro tuto sezonu ?

Cílů je několik: 1) Stabilizovat áčko v 1.B třídě 2) Přemluvit pana Albrechta, aby ještě hrál za béčko 3) Pracovat na zázemí klubu 4) Podporovat a rozvíjet naší mládež

Děkuji za rozhovor a přejeme hodně úspěchů nejen ve fotbalovém dění, ale zejména v životě !

(3.4.2017)

 

TOPlist