Fotbalový klub FK DOBŘÍČ 1940 - fotbal

Honza Kadlec - útočník A mužstva

K DNEŠNÍMU ROZHOROVU JSEM SI POZVAL HONZU KADLECE - ÚTOČNÍKA "A" MUŽSTVA :

 

                                                        

1/ Honzo, patříš k základním stavebním kamenům A mužstva,  jak hodnotíš zimní přípravu a zejména vstup do jarní části sezony ?

Zimní přípravu jsme začali koncem ledna, úterní tréninky jsme absolvovali v posilovně a hale, páteční tréninky na UMT na Motorletu. Sehráli jsme 5 přípravných zápasů, ve kterých jsme dvakrát vyhráli a třikrát prohráli. Problémem byla docházka jak na tréninky, tak i na zápasy, kdy za celou přípravu jsme se nesešli ani jednou kompletní, ale v poslední době se to začíná obracet k lepšímu a scházíme se na trénink ve větším počtu,tak doufám že to bude  pokračovat takhle dále. Vstup do jarní sezony nám moc nevyšel očekával jsem 6 bodu z dvou úvodních utkaní. V prvním utkaní nás přibrzdila velká marodka a prohráli jsme 4:2 ve Zdicích. Ve druhem utkáni už to bylo o poznaní lepší a vyhráli 4:3 se Zvolí.

2/ Ty jsi odchovanec FK Dobříč 1940…..prošel si i týmem Sparta Praha a mládežnickými reprezentačními výběry……jak vnímáš situaci našeho fotbalu v současnosti a v čem je rozdíl oproti tomu když si na této vrcholové úrovni trénoval a hrál ty ?

Tak já si myslím, že tam je hodně velký rozdíl. Dnešní fotbal je rychlejší, dynamičtější, techničtější a všechno se dělá v rychlosti. Když se podívám na ligu, nemyslím tu naší,ale zahraniční tak co dokážou hráči s míčem ve velké rychlosti je neuvěřitelné.

3/ Jaký je tvůj názor na chod a vedení klubu FK Dobříč 1940 a naší mládeže…co se ti líbí a co by si případně změnil ?

S vedením klubu jsem velmi spokojen. Za jejího působení se udělala spousta práce. Mládež mi dělá radost,zejména ty nejmladší vyhrávají spousty zápasů, turnajů. Párkrát jsem měl možnost je vidět a myslím si, že tam je hodně zajímavých fotbalistů.

4/ Vraťme se ještě k A mužstvu...působí to na mě jako když kluci přijdou na zápas, odehrají (splní si povinnost) a odjedou domů. Nechtělo by trošku ztmelit kolektiv a změnit přístup zejména k tréninkům ?

Myslím si,že jsme na Dobříči dobrý kolektiv, tréninky se v poslední době hlavně v přístupu některých lidí zlepšili,akorát mě mrzí že po domácích zápasech nezůstávají kluci a chvíli neposedí aby jsme mohli rozebrat a zhodnotit zápas.

5/ Poslední otázka na závěr… s jakým výsledkem  A mužstva by si byl spokojen na konci jarní sezony ?  

Na konci sezony budu spokojen když se umístíme v horní polovině tabulky a budeme předvádět takové výkony aby jsme s nimi byli my hráči a diváci spokojeni. 

DÍKY ZA ROZHOVOR A AŤ SE DAŘÍ !

(10.4.2017)

 

 

 

 

 

 

TOPlist